Showbiz16 Qershor 2024, 13:21

Nga Arbana Osmani te Noizy, cilët ishin VIP-at që ndoqën live ndeshjen Shqipëri-Itali

Shkruar nga Pamfleti

Nga Arbana Osmani te Noizy, cilët ishin VIP-at që ndoqën live

Shqipëria u përball me Italinë në ndeshjen e saj të parë në kuadër të Kampionatit Evropian 2024.

Ndeshja e zhvilluar në “Iduna Park” të Dortmundit, ku mblodhi shqiptarët më shumë se kurrë brenda dhe jashtë stadiumit, të cilët bën tifo të të madhe për Shqipërinë.

Pjesë e tribunave ishin edhe shumë fytyra publike. Të veshur me fanelën e kuqe dhe me flamuj në duar, Ermal Mamaqi, Amarda Toska, Arbana Osmani, Olsi Bylyku, Arbër Hajdari, Eva Murati, Dorian Ramaliu, Noizy, Blerim Destani dhe Blendi Salaj ishin ndër VIP-at që postuan foto nga ndeshja.

Nga Arbana Osmani te Noizy, cilët ishin VIP-at që ndoqën live

Nga Arbana Osmani te Noizy, cilët ishin VIP-at që ndoqën live

Nga Arbana Osmani te Noizy, cilët ishin VIP-at që ndoqën live

Nga Arbana Osmani te Noizy, cilët ishin VIP-at që ndoqën live

Nga Arbana Osmani te Noizy, cilët ishin VIP-at që ndoqën live

Nga Arbana Osmani te Noizy, cilët ishin VIP-at që ndoqën live

Nga Arbana Osmani te Noizy, cilët ishin VIP-at që ndoqën live

Nga Arbana Osmani te Noizy, cilët ishin VIP-at që ndoqën live