Showbiz 2 Prill 2023, 17:50

“Jam mërzitur me sjelljet e saj në fillim”, flet për herë të parë burri i Oltës: Luizi është perfekt, nuk ke çfarë t’i thuash

Shkruar nga Pamfleti

“Jam mërzitur me sjelljet e saj në fillim”, flet për

Një zhvillim i papritur dje në “Big Brother” ishte largimi i Olta Gixharit nga shtëpia. Ka shumë pikëpyetje mbi këtë vendim, ndërkohë që për herë të parë ka folur bashkëshorti i saj, Dori.

Intervista është bërë para  zhvillimeve të djeshme, por është transmetuar sot.

Dori u pyet se si i është dukur loja e Oltës në Big Brother. “Kam qenë pak i mërzitur në fillimet e saja pasi për çështje të situatës u ndodh në një pjesë që do dilte keq me se s’bën. Pasi u bë si një tip hakmarrje mes dy gocave dhe njëri do dilte keq. Nga ai moment i mori loja mbrapsht, por e ka rikuperuar”, tha ai.

Bashkëshorti i Olta Gixharit u ndal dhe te Luizi teksa tha se ai në atë lojë është perfekt.

Luizi në atë lojë është perfekt, nuk ke ça t’i thuash”, tha ai.

I pyetur nëse e kishte shkruar ai letrën për Oltën, u përgjigj: “Njerëzit kanë të drejtën të mendojnë çfarë të duan, nëse mendojnë se nuk e kam shkruar unë, le t’ja japin dikujt tjetër meritat. Nuk ka problem. Nuk dua të njihem si shkrimtar i mirë”.

dori olta big brother