Showbiz 1 Prill 2023, 10:49

Kush po e mban peng Instagramin e Luiz Ejllit? Miku i këngëtarit tregon si qëndron e vërteta

Shkruar nga Pamfleti

Kush po e mban peng Instagramin e Luiz Ejllit? Miku i këngëtarit

Mario Deda, miku i këngëtarit Luiz Ejlli ka folur për personazhin më të përfolur të këtij edicioni të BBV.

Duke filluar nga takimi me Kiarën pas daljes së saj jashtë shtëpisë së BBV, tek mbajtja e Instagramit të Luizit dhe deklaratat e Meridianit në emër të tij, tek stilimi Luizit, Mario i është përgjigjur ndjekësve duke zbuluar detaje.

Ata kanë treguar se janë takuar me Kiarën dhe se ajo është e dashuruar marrëzisht pas Luizit, ndërsa ky i fundit, po e përdor Jorin aktualisht për strategji brenda lojës dhe jo për flirt si përflitet në rrjetet sociale.

Lidhur me çështjen e Instagramit të Luizit, Mario deklaron “prandaj ka lëshuar një prokurë, sepse dikush tjetër po ja mban peng dhe s’po ia dorëzon, as atyre që ka autorizuar me vetëdije të plotë Luizi”.Dhe shtoi se Instagramin e Luizit e ka i njëjti person që e ka përdorur më herët.

 Ai foli edhe për menaxhimin e instagramit ku tha se, është 100% e sigurt që Luizi ka firmosur brenda shtëpisë për menaxhimin e instagramit.

Në lidhje me stilimin e Luzit ai u shpreh se Miranda Dupi nuk e stilon më atë.

Kush po e mban peng Instagramin e Luiz Ejllit? Miku i këngëtaritKush po e mban peng Instagramin e Luiz Ejllit? Miku i këngëtarit

Kush po e mban peng Instagramin e Luiz Ejllit? Miku i këngëtaritKush po e mban peng Instagramin e Luiz Ejllit? Miku i këngëtarit

Kush po e mban peng Instagramin e Luiz Ejllit? Miku i këngëtaritKush po e mban peng Instagramin e Luiz Ejllit? Miku i këngëtarit

Kush po e mban peng Instagramin e Luiz Ejllit? Miku i këngëtaritKush po e mban peng Instagramin e Luiz Ejllit? Miku i këngëtarit

Kush po e mban peng Instagramin e Luiz Ejllit? Miku i këngëtaritKush po e mban peng Instagramin e Luiz Ejllit? Miku i këngëtarit

bbv luiz ejlli instagrami