Showbiz18 Mars 2023, 16:00

Luizi bisedon me Qetsorin: Efi ishte gocë garipe, e vuri poshtë Oltën

Shkruar nga Pamfleti

Luizi bisedon me Qetsorin: Efi ishte gocë garipe, e vuri poshtë

Mëngjesin e sotëm, Luizi dhe Qetsori kanë diskutuar për Kristin.

Qetsori i tha Luizit, se Kristi ka filluar t’i pëlqejë. Ata kanë folur më shumë për lojën e tij dhe situatën me Keisin, nëse do e favorizojë ose jo.

Më pas, teksa përmendnin nominimet, Luizi është shprehur se për të nominimi më i fortë, ka qenë ai nga ku u largua Efi. Ai tha se Efi ishte vajzë garipe dhe se e sulmoi Oltën duke e ‘vënë poshtë’ në lojë.

Luizi shtoi se ishte Olta që i dha idenë Deas, të bënte atë nominim.

Luizi: Ka qenë nominimi më i fortë në këto 88 ditë.

Qetsori: Ai ka qenë i fortë se do dëmtoheshe nëse ikte Kiara.

Luizi: Por pra, isha në siklet të madh.

Qetsori: Efi çfarë karakteri ishte.

Luizi: Ishte gocë garipe shumë, e vuri Oltën poshtë. Se Dea atëherë ishte me Amosin dhe i kishte Olta. Amosi kishte këto flirtimet me Dean. Vendosën bashkë me në qit në nominim mua, Kiarën dhe Efin.

qetsori luizi efi