Showbiz22 Prill 2024, 12:22

“Më hoqe nga Instagrami se kishe të dashurën xheloze”, Romeo-Rozës: Kush e di ç’do kesh bërë

Shkruar nga Pamfleti

“Më hoqe nga Instagrami se kishe të dashurën

asditen e djeshme, Romeo Veshaj dhe Meriton Mjekiqi kanë zhvilluar një podkast për ‘Top Albania Radio’ teksa kanë folur për çështje të ndryshme madje bënë dhe paqe duke i kërkuar falje njëri-tjetrit.

Atyre u janë bashkuar dhe banorë të tjerë, si Roza Lati, e cila ka kërkuar ‘një përballje’ me Romeon duke i kërkuar ‘llogari’ pse ai e kishte fshirë nga “Instagram”-i gjatë kohës që kanë qenë jashtë shtëpisë.

Roza: Më ka hequr edhe e kam diskutuar që në fillim, sepse kishte të dashurën xheloze.

Romeo: Kë të dashur kam patur xheloze?

Roza: E di vet ti…

Romeo: E ke gabim. Po si të kam hequr ty edhe s’kam hequr të tjera? Po dale se kjo s’më rri mua. Kush e di ç’do kesh bërë…

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by TOP ALBANIA RADIO (@topalbania_radio)

romeo veshaj e dashura xheloze roza lati