Showbiz18 Mars 2023, 22:48

Motra dhe mbesat përshëndesin Luizin nga SHBA, surprizohet nga kunati i tij

Shkruar nga Pamfleti

Motra dhe mbesat përshëndesin Luizin nga SHBA, surprizohet nga kunati

Luizi u surprizua brenda shtëpisë së “Big Brother” përmes një video-mesazhi nga mbesat dhe motra e tij. Ai u përlot menjëherë dhe u shpreh se e ka marrë shumë malli dhe është kurioz të di mendimin e tyre për lojën e tij në shtëpi.

Luizi: Më ka marrë malli kur ata më kritikojnë për diçka, apo kur më vënë në dukje një gabim.

Pas video-mesazhit, Luizi u surprizua nga kunati i tij. Ai u shpreh se janë shumë miq bashkë dhe se Sokoli ka qenë vëlla dhe gjithçka për familjen e tij.

luizi bbv