Showbiz28 Mars 2023, 13:27

‘Nëse Luizit nuk i japin çmimin e parë, do i dhuroj 100 mijë euro’, premtim i Fisnik Sylës

Shkruar nga Pamfleti

‘Nëse Luizit nuk i japin çmimin e parë, do i dhuroj 100

Fisnik Syla, i cili u bë i njohur falë lidhjes me Fjolla Morinën, kësaj radhe ka bërë një premtim gjatë bashkëbisedimit me ndjekësit e tij në rrjetet sociale.

Ai ka thënë se do t’i dhurojë banorit të Big Brother 100 mijë euro, nëse nuk i japin çmimin e madh. Ai thotë se dhurimin e lekëve do ta bëjë publike:

‘Luiz Kingu, nëse nuk ia japin çmimin e madh, ju betohem unë do i jap 100 mijë euro Luizit. Do e bëj dhe publike!’ përfundon postimi i Fisnikut.

Mbase ish-bashkëshorti i Fjollës e di që Luizi do fitojë Big Brother-in dhe prandaj e bën këtë premtim.

Ndonëse këto ditë nuk kanë qenë të lehta për Sylën, pas akuzave të këngëtares Fjolla Morina, por ai sërish iu është përgjigjur ndjekësve të tij në Instagram.

‘Nëse Luizit nuk i japin çmimin e parë, do i dhuroj 100

fisnik syla luiz ejlli