Showbiz 2 Mars 2024, 09:57

“Nuk je burrë”/ Plas keq mes Rikes dhe Meritonit, banori heq rripin e pantallonave (Video)

Shkruar nga Pamfleti

“Nuk je burrë”/ Plas keq mes Rikes dhe Meritonit, banori heq

Një miqësi jashtë shtëpisë së Big Brother Vip duket se është kthyer në armiqësi brenda lojës.

Meriton Mjekiqi dhe Rike Roçi, që ishin shokë përpara se të bëheshin pjesë e garës, kanë shpërthyer në ofendime e kërcënime ndaj njëri-tjetrit.

Teksa Rike iu është drejtuar moderatorit duke i thënë “ti s’je burrë”, ky i fundit ka hequr rripin e pantallonave para saj për t’i treguar “burrërinë”, duke bërë që banorja të shpërthejë në lot.

Madje, ajo iu është drejtuar duke i thënë që kur të dalin jashtë shtëpisë së BBV “do të veshësh fustan para meje”.

Pjesë nga debati:

Meriton Mjekiqi: Po i tregoj çfarë burri jam, për t’i thënë mos ofendo. Se nuk bëj ashtu gjestesh. Nuk e bëj atë veprim

Ledjona Xheladinaj: O njeri i fëlliqur, turp të kesh.

Rike Roçi: Gati uli pantallonat (Qan)

Sara Karaj: Na trembi me atë gjest që bëri, hoqi rrypin

Rike Roçi: Dua të iki! Ta tregoj unë ty jashtë, kam për të vesh fustan unë ty. Mbaje mend, fustan ke për të vesh para meje, o njeri i poshtër (Futet tek dhoma e rrëfimit)

Meriton Mjekiqi: Flisni ju për burrninë time

Sara Gjordeni: Mos ofendoni, e keni provokuar Meritonin. Është njeri, duke i thënë 100 herë s’je burrë. Mjaft o njerëz

Merton Mjekiqi: Non stop të ofendon, s’je burrë, s’je burrë