Showbiz16 Mars 2023, 20:39

“Po më merr frymën”, Kiara rikthehet në origjinë, i kërkon më shumë hapësirë Luizit: Nuk kam nevojë të më mbrosh ti!

Shkruar nga Pamfleti

“Po më merr frymën”, Kiara rikthehet në

Pasi u sqaruan për pjesën e debatit mes tij, Armaldos dhe Kristit, Kiara i kërkoi Luizit që të mos bëhet i bezdisshëm dhe t’i lërë njerëzve hapësirën e tyre.

I pyetur nga Luizi se cilin prej banorëve po bezdis ai, Kiara tha se ai nuk i lë hapësirë asaj dhe i kërkoi të mbajë distancë sepse sipas saj, po i “merret” fryma.

Ajo edhe njëherë i kërkoi Luizit që të mos ndërhyjë në çdo moment, pasi në këtë mënyrë po e lodh atë.

Përplasjet mes tyre nisën gjatë një diskutimi mbi Armaldon. Ajo i tha Luizit se Armaldo ka të drejtë për debatin që krijon dhe u shpreh se i duket pa sens, që Luizi u kujtua pas 2 muajsh për diçka që i ka bërë Armaldo dhe Kristi.

Sipas Kiarës, kjo lojë e tij, po e ndikon atë dhe i kërkoi Luizit që të mos përfshihet më në gjërat e saj, pasi është e aftë t’i përballojë vetë situatat.

Kiara i kërkoi të mos merret më me të dhe të mos ia përmendë më emrin në debatet me të tjerët. Ajo u shpreh se ndihet e përdorur nga loja që po bën Luizit.

Luizi i tha Kiarës që ta lëri këtë muhabet, por Kiara nguli kembë dhe tha se ka arritur në një pikë që është mbushur shumë nga kjo situatë.

Luizi i tha asaj, se ai gjithmonë mendon për më të mirën e saj.

 

luizi kiara bbv