Showbiz 9 Dhjetor 2023, 12:58

Sherri mes Ganisë dhe Shqipes: Lër alkoolin se po të penalizohen

Shkruar nga Pamfleti

Sherri mes Ganisë dhe Shqipes: Lër alkoolin se po të penalizohen

Gani Gërmia dhe Shqipe Hysenaj kanë pasur një përplasje me njëri-tjetrin gjatë ditës së djeshme (e premte).

Incidenti i tyre çoi në ofendime nga Shqipja në drejtim të Ganiut.

Humoristi e akuzoi se e kishte gjuajtur me kanaçe dhe i tha se konsiderohet sulm fizik.

Ata u sqaruan në spektakël dhe Shqipja i kërkoi Ganiut që të tërhiqet dhe ta lërë alkoolin, pasi po e penalizon në lojë.

Në lidhje me këtë, ‘Vëllai i Madh’, ka vendosur që të marrë një vendim për të dy konkurrentët.

Banorët shkojnë në nominim për javën e ardhshme dhe ky ishte paralajmërimi i fundit për ta.

Ata theksuan mes të tjerash se ishte një skenë e pahijshme dhe klipe që nuk është mirë t’i shohë publiku.

gani germia shqipe hysenaj