Showbiz18 Maj 2023, 21:53

“Është shumë seksi”, modelja e “OnlyFans” e fiksuar pas Guardiolës

Shkruar nga Pamfleti

“Është shumë seksi”, modelja e “OnlyFans”

Ylli i filmave me pullë të kuqe, Eli Bruki, nuk e fsheh fiksimin që ka për trajnerin e Mançester Sitit, Pep Guardiola. Modelja e “OnlyFans”  deklaron se është e gatshme të bëjë gjithçka me të dhe për të.

“Është shumë seksi”, modelja e “OnlyFans”

 

“Është shumë seksi”, modelja e “OnlyFans”

“Është shumë seksi”, modelja e “OnlyFans”

“Pep është shumë seksi dhe mendoj që i shkon më shumë kështu pa flokë se sa me flokë. Duket sikur është një mbret spanjoll. Ndoshta është xheloz për dhëmbët e Jurgen Klop, por mund të paguajë për t’i pasur edhe ai ashtu. Lojtarët më seksi? Grilish, Foden, Stons, Mason Maunt dhe Kajl Uoker. Edhe Maunt është shumë i nxehtë, por nuk kemi nevojë për të, ndoshta mund ta ulim në pankinë”, tha gjatë një interviste.

“Është shumë seksi”, modelja e “OnlyFans”

“Është shumë seksi”, modelja e “OnlyFans”

“Është shumë seksi”, modelja e “OnlyFans”

eli bruki ylli i filmave me pullë të kuqe pep guardiola trajneri i mançester sitit