Showbiz18 Maj 2023, 18:08

Fotot “hot” të ‘Borëbardhës’, modelja interiste feston kualifikimin e skuadrës zikaltër në finalen e Champions League

Shkruar nga Pamfleti

Fotot “hot” të ‘Borëbardhës’, modelja

Interi siguroi kualifikimin në finalen e Champions League për edicionin 2022-2023, duke eliminuar në gjysmëfinale rivalët e Milanit, për të kaluar në delir të gjithë tifozërinë zikaltër.

Fotot “hot” të ‘Borëbardhës’, modelja

Fotot “hot” të ‘Borëbardhës’, modelja

Ndërkohë nuk kanë munguar as festimet nga fanset speciale, ku një prej tyre është modelja Ines Trokia, e cila ka shpërthyer me disa foto “të nxehta” në rrjetet sociale.

Fotot “hot” të ‘Borëbardhës’, modelja

 

Fotot “hot” të ‘Borëbardhës’, modelja

Pak ditë më parë, jo bëri një postim në rrjetet sociale, pak orë para supersfidës me kushërinjtë nga i njëjti qytet.

Fotot “hot” të ‘Borëbardhës’, modelja

Fotot “hot” të ‘Borëbardhës’, modelja

Bukuroshja e njohur i la të gjithë fansat pa fjalë në publikimin e bërë, teksa dukej në formë dhe më e nxehtë se asnjëherë më parë. “Borëbardha” – shkruajti ajo në Instagram. Ndoshta, ngjyra e bardhë i solli fat skuadrës së Inzagit…

ines trokia tifozja e interit