Showbiz 3 Tetor 2023, 16:54

Pornostarja angleze parashikoi fitoren e Çelsit me golin e Brojës: Kush është gati për dy fitore radhazi (Fotot)

Shkruar nga Pamfleti

Pornostarja angleze parashikoi fitoren e Çelsit me golin e Brojës:

Çelsi u rikthye më në fund te fitorja, ku në fushë ishte dhe Armando Broja, me sulmuesin kuqezi që gjeti rrugën e rrjetës pas thuajse një viti.

Pornostarja angleze parashikoi fitoren e Çelsit me golin e Brojës:

Pornostarja angleze parashikoi fitoren e Çelsit me golin e Brojës:

Këtë sukses duket se e ka parashikuar pornostarja angleze që mbështet Çelsin, Astrid Uet.

Pornostarja angleze parashikoi fitoren e Çelsit me golin e Brojës:

Pornostarja angleze parashikoi fitoren e Çelsit me golin e Brojës:

Bukuroshja 23-vjeçare postoi një foto tepër të nxehtë në rrjetet sociale, ku shkruante: Kush është gati për dy fitore radhazi?”, duke llogaritur dhe triumfin që “Blutë” arritën në Kupë përballë Brajtonit.

Pornostarja angleze parashikoi fitoren e Çelsit me golin e Brojës:

Pornostarja angleze parashikoi fitoren e Çelsit me golin e Brojës:

Duket se Uet është kthyer në një hajmali fatsjellëse për Brojën me shokë përgjatë kampionatit.

Pornostarja angleze parashikoi fitoren e Çelsit me golin e Brojës:

Pornostarja angleze parashikoi fitoren e Çelsit me golin e Brojës:

 

aristid uet pornostarja e çelsit