Showbiz29 Shtator 2023, 17:19

Tradhtoi sërish bashkëshorten, zbulohet identiteti i vajzës që ishte në klubin e natës me Nejmarin

Shkruar nga Pamfleti

Tradhtoi sërish bashkëshorten, zbulohet identiteti i vajzës

Pak ditë më parë, Nejmar tradhtoi sërish bashkëshorten e tij, Bruna Biankardi në një klub nate dhe lajmi pushtoi mediat botërore.

Por gazetari spanjoll, Xhordi Martin ka zbuluar edhe emrin e vajzës që ishte me sulmuesin brazilian. Bëhet fjalë për ish-kolegen e Klara Çia Martit, partneres aktuale të Zherard Pikesë.

Ajo quhet Karola Xhil dhe përveçse ish-bashkëpunëtore e Çias, ajo është shoqja më e mirë e këngëtares Tini Stosel. Sipas tij, Xhil dhe Çia ishin takuar kur punonin si kamariere në një klub nate.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Carola Gil (@carollagill)

nejmar sulmuesi brazilian