Showbiz29 Shtator 2023, 12:30

Modelja shqiptare e OnlyFans i bashkohet ‘Love Island Albania’ dhe tërheq antipatinë e gjithë vajzave

Shkruar nga Pamfleti

Modelja shqiptare e OnlyFans i bashkohet ‘Love Island Albania’ dhe

Vilës së “Love Island Albania” iu shtua një konkurrente e re bjonde, që ‘trazoi paksa ujërat’ sidomos mes një çifti.

Erida zgjodhi një takim romantik me Haris, duke bërë xheloze Amadean dhe duke kthyer të gjitha vajzat e tjera automatikisht “kundër” vetes.

Mirëpo, e dinit që Erida është e famshme në një platformë të rriturish, siç është OnlyFans?

Nëse ende nuk e dini funksionin e saj, ju tregojmë se pak a shumë, “modelet” shesin për shikuesit foto apo video “hot” ose nudo, sipas preferencave të ndjekësve të tyre.

Erida duket goxha e suksesshme në OnlyFans!

Modelja shqiptare e OnlyFans i bashkohet ‘Love Island Albania’ dhe Modelja shqiptare e OnlyFans i bashkohet ‘Love Island Albania’ dhe

onlyfans love island albania erida