Sport27 Shtator 2023, 17:55

Ish-basketbollistja serbe e Tiranës dhe Vllaznisë zbulon gjithçka në “OnlyFans”

Shkruar nga Pamfleti

Ish-basketbollistja serbe e Tiranës dhe Vllaznisë zbulon

Edhe pse jashtë parketit, Milica Daboviç vazhdon të mbetet në qendër të vëmendjes.

Ish-basketbollistja serbe e Tiranës dhe Vllaznisë zbulon

Ish-basketbollistja serbe e Tiranës dhe Vllaznisë zbulon

Ish-basketbollistja serbe e Tiranës dhe Vllaznisë zbulon

Ish-basketbollistja serbe, e cila për disa vite ka milituar edhe në kampionatin shqiptar, duke luajtur për skuadra si Flamurtari, Vllaznia apo Tirana, prej disa muajsh është bërë pjesë e “OnlyFans”.

Ish-basketbollistja serbe e Tiranës dhe Vllaznisë zbulon

41-vjeçarja mbetet në “top” formë dhe është tepër aktive në platformën me pullë të kuqe, në të cilën regjistron rreth 30 mijë fansa. Ndërkohë, Milica nuk lë pas dore as “Instagram”- in, aty ku provokon me foto dhe video të nxehta.

Ish-basketbollistja serbe e Tiranës dhe Vllaznisë zbulon

Ish-basketbollistja serbe e Tiranës dhe Vllaznisë zbulon

Ish-basketbollistja serbe e Tiranës dhe Vllaznisë zbulon

milica daboviç ish-basketbollistja e tiranës dhe vllaznisë