Sport16 Qershor 2024, 14:30

Vajza dhe gruaja e Silvinjos në mbështetje të Shqipërisë: Akoma luftojmë!

Shkruar nga Pamfleti

Vajza dhe gruaja e Silvinjos në mbështetje të

Shqipëria e nisi me humbje Euro 2024, pas përballjes me Italinë e cila fitoi me rezultatin 2-1. Në stadiumin e Dortmundit kishte mbi 50 mijë tifozë të Kombëtares kuqezi, por nuk munguan edhe dy mbështetëset më të mëdha të trajnerit Silvinjo.

Vajza e tij Tati Mendes së bashku me nënën ndodheshin në “Signal Iduna Park” për të bërë tifo për brazilianin por edhe për Shqipërinë.

Tati ishte e shoqëruar edhe nga partneri i saj dhe të tre mbanin veshur fanellat e Kombëtares. Ajo ka publikuar disa foto me mbishkrim: "Akoma luftojmë!".

Vajza dhe gruaja e Silvinjos në mbështetje të

Vajza dhe gruaja e Silvinjos në mbështetje të

Vajza dhe gruaja e Silvinjos në mbështetje të

Vajza dhe gruaja e Silvinjos në mbështetje të