Sport25 Qershor 2024, 19:11

Vajza e Silvinjos nuk mban lotët pas eliminimit të Shqipërisë nga Europiani: Po qaj, por jam mirënjohëse (Foto)

Shkruar nga Pamfleti

Vajza e Silvinjos nuk mban lotët pas eliminimit të

Tati Mendes u kthye në një tifoze e flaktë e Kombëtares shqiptare gjatë Europianit. Vajzat e trajnerit Silvinjo nuk mungoi në asnjë ndeshje.

Pas sfidës shumë prej tifozëve nuk mbajtën dot lotët, ku një prej tyre ishte dhe Tati.

Në njërin prej imazheve, vajza e Silvinjos kishte pozuar me plisin e bardhë, që është kthyer në simbol të tifozerisë.

Vajza e Silvinjos nuk mban lotët pas eliminimit të

Ndërkaq në imazhin tjetër pas përfundimit të ndeshjes, ajo shkroi: “Po qaj, por jam mirënjohëse”.

Vajza e Silvinjos nuk mban lotët pas eliminimit të

tati mendes vajza e silvinjos