administrata

Administrata shtetërore shndërrohet në ‘bordello’, seks gjatë orarit të punës (Foto) - Bota
Bota29 Mars 2018, 12:44

Administrata shtetërore shndërrohet në ‘bordello’, seks gjatë orarit të punës (Foto)

Shkruar nga Pamfleti

Administrata shtetërore shndërrohet në 'bordello', seks gjatë orarit të punës (Foto)

Janë shtuar ndjeshëm rastet kur kolegët e punës shkojnë më tej, duke provuar edhe të argëtohen së bashku.

Punëtorja e Fondit PIO dhe punëtori i kompanisë së sigurimit mund të mbesin pa punë pas incidentit i cili ndodhi të hënën paradite.

Fillimisht filluat të puthen me pasion, pastaj zonja e ka kënaqur dhe me seks oral të dashurin e saj në publik.

Mirëpo fqinjët nga ndërtesa i kanë xhiruar në aksion.

Nga kompania sigurisë e kanë pranuar se personi në fjalë është punonjës i tyre, kukanë thënë se për këtë akt do të marrin masa.

Për të dy është vendosur të bëhen procedura disiplinore.

 


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Bota Administrata shtetërore shndërrohet në 'bordello' seks gjatë orarit të punës (Foto)