Egnatia bën goditjen e madhe, ish-mbrojtësi i kombëtares shqiptare drejt zyrtarizimit në Superiore - Sport
Sport28 Janar 2023, 16:47

Egnatia bën goditjen e madhe, ish-mbrojtësi i kombëtares shqiptare drejt zyrtarizimit në Superiore

Shkruar nga Pamfleti
Egnatia bën goditjen e madhe, ish-mbrojtësi i kombëtares

Egnatia bën goditjen e madhe, ish-mbrojtësi i kombëtares shqiptare drejt zyrtarizimit në Superiore

Egnatia ka arritur akordin me mbrojtësin Hysen Memolla. “Superliga shqiptare” raporton se palët kanë gjetur gjuhën e përbashkët dhe ish-lojtari i kombëtares kuqezi do të vihet nën urdhërat e stafit teknik.

Një përforcim i rëndësishëm për skuadrën rrogozhinase, që pas largimit të Jurgen Goxhajt.

30-vjeçari ishte pjesë e Lahtit në Finalndë në sezonin e fundit futbollistik, ndërsa tashmë do t’i bashkohet Egnatias.

Sport Egnatia Hysen Memolla ish-mbrojtësi i Kombëtares shqiptare