Tmerr në Tiranë! Fëmija 2 vjeç bie nga 8 metër lartësi, ngjarja tek “Komuna e Parisit” - Aktualitet
Aktualitet24 Mars 2018, 20:49

Tmerr në Tiranë! Fëmija 2 vjeç bie nga 8 metër lartësi, ngjarja tek “Komuna e Parisit”

Shkruar nga Pamfleti
Tmerr në Tiranë! Fëmija 2 vjeç bie nga 8 metër

Një fëmijë dy vjeç ka rënë nga një lartësi prej 8 metrash pranë zonës së Komunës së Parisit në Tiranë.

Mësohet se fëmija është duke luftuar me jetën ndërkohë që është dërguar menjëherë me urgjencë drejt spitalit të Traumës.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur vetëm pak minuta më parë dhe mësohet se fëmija ka rënë në zonën pranë një qendre tregtare të ndodhur te “Komuna e Parisit”.

Gjendja e tij shëndetësore është e rëndë, ndërsa pritet detaje në vijim në lidhje me ngjarjen e rëndë por edhe shëndetin e fëmijës.

Aktualitet ngjarja tek “Komuna e Parisit” Tmerr në Tiranë! Fëmija 2 vjeç bie nga 8 metër lartësi