Aktualitet19 Qershor 2023, 22:57

Artan Hoxha plas “bombën”: Kam video seksuale edhe për 7 kryetarë bashkie të tjerë

Shkruar nga Pamfleti

Artan Hoxha plas “bombën”: Kam video seksuale edhe për 7

Gazetari Artan Hoxha ka “plasur” bombën sa u takon skandaleve seksuale. Ai tha në një emision se Safet Gjici nuk është i vetmi. Hoxha tregoi se në celularin e tij i kanë shkuar video dhe materiale audio edhe për 7 kryetarë të tjerë bashkish që janë të përfshirë në afera seksuale.

Si e gjeta unë videon? Por mua më vijnë video e materiale pafund nga qytetarët. Më kanë ardhur për 7 bashki. Duhen prova. Ajo është me audio për shembull, por ajo është e manipulueshme. Duhet të kesh elementë që kur të dalë, se mua më vijnë te dera ata të SPAK. Unë kam një kopje të origjinalit dhe më është dorëzuar me USB. Në rastin e Priftit doli që duhej pajisja origjinale. Ndërkohë që SPAK ka mënyra që ta përdorë sa i indicie dhe të shkojë të provat e tjera”, tha ai.

Hoxha publikoi sot videon e plotë të skandalit të Safet Gjicit. Aty tregohet se pas aktit seksual bëhen pazare mbi një tender për menaxhimin e qenve të rrugës.

artan hoxha gjici