Kronike17 Maj 2024, 18:22

Dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një agjente krimesh, vihet në hetim shefi i komisariatit në Lezhë

Shkruar nga Pamfleti

Dyshohet se ka ngacmuar seksualisht një agjente krimesh, vihet në
Shefi i Komisariatit të Lezhës Agim Hoxha është vënë nën hetim

Shkak dyshohet se është bërë ngacmimi seksual i një agjenteje krimesh. Mësohet se Hoxha ishte në gjendje të dehur gjatë ngacmimit.

Hetimi prej disa ditësh është kryer nga AMP, ndërsa pritet pezullimi tij nga detyra.

Rasti ka ndodhur një javë më parë dhe është denoncuar nga agjentja e Krimeve.