Kronike 9 Dhjetor 2023, 13:33

Grabitje në Tiranë, dy persona vjedhin një pikë karburanti

Shkruar nga Pamfleti

Grabitje në Tiranë, dy persona vjedhin një pikë karburanti

Një grabitje ka ndodhur në një pikë karburanti në Tiranë.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në fshatin Vaqarr, në afërsi të Urës së Beshirit.

Dy persona të paidentifikuar kanë vjedhur me dhunë xhiron ditore dhe më pas janë larguar. Policia po punon për identifikimin dhe kapjen e tyre.

grabitje tiranë