Kronike 9 Dhjetor 2023, 13:16

Pas sherrit goditi një person qëllimisht me makinë, arrestohet 34-vjeçari në Tiranë

Shkruar nga Pamfleti

Pas sherrit goditi një person qëllimisht me makinë, arrestohet

Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 34 vjeçar pas një konflikti me një person.

Pas sherrit e goditi qëllimisht me makinë, arrestohet 34-vjeçari në Tiranë

34 vjeçari nga Dibra është zënë me personin tjetër dhe më pas e ka goditur atë qëllimit me makinë.

Ngjarja raportohet të ketë ndodhur në rrugën “Kastriotët” në kryeqytet.

aksident tiranë