Politike 2 Shtator 2023, 12:09

Kuvendi Kombëtar i PD, Ori Nebiaj braktis Bardhin dhe i bashkohet Bashës

Shkruar nga Pamfleti

Kuvendi Kombëtar i PD, Ori Nebiaj braktis Bardhin dhe i bashkohet

Deputetja e Partisë Demokratike Oriela Nebiaj duket se ka braktisur Gazment Bardhin dhe ka vendosur që t’i bashkohet Lulzim Bashës.

Deputetja shihet e pranishme në Kuvendit Kombëtar të PD-së.

Kuvendi Kombëtar i PD, Ori Nebiaj braktis Bardhin dhe i bashkohet

Kuvendi Kombëtar i PD, Ori Nebiaj braktis Bardhin dhe i bashkohet

ori nebiaj bardhi basha kuvendi kombetar