Showbiz20 Qershor 2024, 11:40

Çfarë deliri! Gabriela kërkon leje për të konkuruar modelen kroate që po ‘çmend’ rrjetin

Shkruar nga Pamfleti

Çfarë deliri! Gabriela kërkon leje për të konkuruar

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Gabriela Arapi, i ka kërkuar Ed Manushit mbrëmjen e djeshme në “Top Arena” që t’i japë ‘leje’ të ikë disa ditë në Gjermani për të parë ndeshjet…

Dhe e gjeni dot arsyen? Kjo kërkesë vjen për të konkurruar tifozen kroate e cila ka “çmendur” rrjetin me format e saj fizike.

“Do më japësh leje ca ditë të iki në Gjermani ta konkurroj?”, i tha ajo.

“Po kam kaq kohë që të kam thënë, biletën e ke të paguar”, iu përgjigj Manushi duke qeshur.

Duhet thënë që Gabriela paska ambicie shumë të mëdha dhe delir Akoma më të madh se ambiciet.

Ju si mendoni? E konkuron, apo nuk i afrohet fare?

Çfarë deliri! Gabriela kërkon leje për të konkuruar Çfarë deliri! Gabriela kërkon leje për të konkuruar

gabriela arapi modelja kroate delir