Showbiz 2 Mars 2024, 12:37

Kamerat e nxjerrin ‘blof’! Ilnisa paska lënë BBV dhe është rikthyer sërish në shtëpi (Video virale)

Shkruar nga Pamfleti

Kamerat e nxjerrin ‘blof’! Ilnisa paska lënë BBV dhe

Rrjeti po zien pas një videoje tashmë virale nga shtëpia e “Big Brother VIP”.

Ilnisa në një diskutim me partnerin e saj në lojë, Meritonin, ka treguar se është larguar nga shtëpia e “Big Brother VIP” dhe është kthyer më vonë sërish.

Ajo tregon se kjo iu mundësua nëpërmjet dhomës së rrëfimit. Menjëherë Meritoni i ka kërkuar asaj që ta ndalojë diskutimin.

A e ka bërë këtë Ilnisa për të fituar vëmendjen e publikut apo kemi të bëjmë me një rast të vërtetë?

Pritet që ky moment të diskutohet sot gjatë prime-t.