Showbiz29 Nëntor 2023, 11:28

Nuk kursen asnjë/ Ina Kollçaku analizon të gjithë jurinë e DWTS pa eliminimit nga gara

Shkruar nga Pamfleti

Nuk kursen asnjë/ Ina Kollçaku analizon të gjithë

Ina Kollçaku, e eliminuara e “Dancing With The Stars”, ka folur në “Top Albania Radio” për eksperiencën e saj në spektakël.

Gjatë intervistës ajo ka komentuar edhe jurinë për mënyrën sesi ata vlerësojnë. Ina ka thënë që mendimi i saj nuk do të jetë më i sinqerti i mundshëm pasi kështu do të tregohej e paedukatë, kështu ka zgjedhur të jetë më diplomatike në përgjigjet e saj.

“Valbona tenton të bëjë një balancë dhe roli i saj është të bëjë balancën dhe gjithmonë e prish balancën.

Lori mua më pëlqen shumë në juri. Mendoj që ishte një pozicion i merituar, por nuk mendoj që po e justifikon pozicionin.

Unë mendoj që Iliri shkon në shtëpi dhe thotë ‘unë do ta bëj kështu’ dhe live del në origjinë. Dhe këtë gjë ia respektoj se edhe unë jam ashtu. Mendoj që nuk i shpëton dot marrjes së vëmendjes dhe egocentrizmit të tij edhe kur është duke folur për të tjerët.

Olta është shumë ‘funny’ dhe mendoj që çdo juri duhet të ketë një Olta. Por Olta ka një problem shumë të madh: E di se çfarë duhet të thotë, por nuk e mbron dot atë që thotë.”

 

ina kollcaku juria dwts