Showbiz19 Mars 2023, 08:30

Përlotet për largimin e Maestros, Luizi: Për ty e bëra Olta, tani nuk ke me kë flet

Shkruar nga Pamfleti

Përlotet për largimin e Maestros, Luizi: Për ty e bëra Olta,

Përballë Luizit dhe Kristit, ishte Armaldo ai që mbrëmë la shtëpinë e “BBV”. Disa minuta më parë ai u largua nga shtëpia, teksa aty brenda duket sikur tani ka pllakosur heshtja dhe lotët.

Që pas daljes së Amosit, Olta u mërzit më shumë nga të gjithë banorët dhe u përlot.

Ajo u shpreh se nuk e priste fare këtë vendim, ndërsa disa prej banorëve të tjerë mendonin të njëjtën gjë, mes tyre edhe Kiara.

Olta: Nuk e prisja daljen e Maestros, isha e sigurt që do qëndronte. Më prek më shumë akoma që Luizi pas gjithë fushatës që bëri për ta nxjerrë jashtë, është kaq i qetë dhe i lumtur.

Luiz: Për ty e bëra Olta. Tani nuk ke as më ke flet dhe as me kë rri. Është loja ime, e bëj si të dua. Kjo lojë portokall është, mundësia mbase të vjen dhe ty në dorë.

 

olta perlotet luizi