Showbiz22 Shkurt 2024, 11:40

Tom Criuse-it nuk i ecën fare me gratë, ndahet edhe nga modelja ruse

Shkruar nga Pamfleti

Tom Criuse-it nuk i ecën fare me gratë, ndahet edhe nga modelja ruse

Tom Cruise thuhet se është ndarë nga e dashura e tij ruse, Elsina Khayrova, vetëm disa ditë pasi ai takoi fëmijët e saj. Ylli i “Mission Impossible”, 61 vjeç dhe 36-vjeçarja, e cila është ish-bashkëshortja e oligarkut Dimitry Tsvetkov, besohet se janë takuar për herë të parë dhjetorin e kaluar në një festë në Mayfair.

Ata u panë për herë të parë së bashku në publik në shkurt dhe morën pjesë në një darkë gala në mbështetje të Bamirësisë së Ambulancës Ajrore të Londrës, megjithëse mbërritën veçmas.

Sipas “The Sun US”, marrëdhënia thjesht nuk eci dhe të dy do të mbeten miq, pasi jetojnë në të njëjtën ndërtesë apartamentesh në Londër.

Raportet për ndarjen e tyre vijnë menjëherë pasi Cruise takoi djalin dhe vajzën e Khayrova, nga martesa e saj e mëparshme me Tsvetkov.

Ylli i “Top Gun” ka gjithashtu tre fëmijë nga martesat e mëparshme. Ai adoptoi Isabella dhe djalin Connor në 1992 dhe 1995, respektivisht, me ish-bashkëshorten e tij, Nicole Kidman. Përveç kësaj, ai ka një vajzë të quajtur Suri, 17 vjeç, nga martesa e tij e kaluar me Katie Holmes.

tom cruise ndarja modelja ruse