Showbiz22 Shkurt 2024, 11:26

Nuk shihen shpesh bashkë, por Sara dhe PM paskan ndërmend të bëhen prindër

Shkruar nga Pamfleti

Nuk shihen shpesh bashkë, por Sara dhe PM paskan ndërmend të

Sara Berisha dhe DJ Pm janë një ndër çiftet më të dashura nga publiku shqiptar, të cilët u njohën dhe u lidhën në “BBVIP 1”, ndërsa e vazhduan romancën e tyre edhe pas daljes nga kjo shtëpi.

Së fundmi Pm ka qenë i ftuar në emisionin “Wake Up”, ku ndër të tjera ka folur edhe për marrëdhënien me partneren e tij dhe planet për t’u bërë prindër.

Teksa u pyet nga gazetarja a është një fëmijë në planet e tyre, ish-banori i “BBVIP” tregoi se këtë vit do të nisin një fëmijë.

“Me të thënë të drejtën, këtë vit e kemi pasur në plan për të tentuar. Por këtë vit është plani që të nisim.”– u shpreh Pm, duke treguar se së shpejti në jetën e tyre do të vijë një bebe.

 

pm sara berisha femije