Sport17 Maj 2024, 18:55

Ndeshja e parë e “Final Four”, Partizani dhe Skënderbeu publikojnë formacionet zyrtare

Shkruar nga Pamfleti

Ndeshja e parë e “Final Four”, Partizani dhe Skënderbeu

Partizani - Skënderbeu luajnë sot në 20:00 për gjysmëfinalen e parë të "Final 4".

Trajnerët Orges Shehi dhe Ivan Gvozdenovic kanë publikuar edhe titullarët, me të kuqtë që luajnë me tre sulmues.

Formacionet zyrtare:

PARTIZANI: Qirko, Atanaskoski, Sota, Sembene, Hadroj, Maget, Murataj, Rrapaj, Skuka, Bintsouka, Mba Trajner: Orges Shehi

SKËNDERBEU: Alia, Prençi, Dumfur, Vangjeli, Gërço, Janaqi, Rabiu, Juri, Liço, Rashica, Nikaj Trajner: Ivan Gvozdenoviç