Sport14 Mars 2023, 22:25

U zëvendësua në minutën e 87, fytyra e Kristiano Ronaldos i thotë të gjitha në suksesin e Al Nassr (Video)

Shkruar nga Pamfleti

U zëvendësua në minutën e 87, fytyra e Kristiano Ronaldos i

Kristiano Ronaldo nuk shënoi në fitoren 3-1 të Al Nassr kundër Abhas, në një ndeshje në të cilën, ai u ndëshkua me kartonin e verdhë për protesta dhe u zëvendësua në minutën e 87.

Sulmuesi portugez duket se nuk ka mbetur i kënaqur me vendimin e trajnerit Rudi Garsia, pasi reagoi në këtë mënyrë. Shikojeni qendrimin e tij në pankinë…

kristiano ronaldo sulmuesi portugez al nassr