dancing with the stars

Foto/ Amarnda Toska nuk u bë më pjesë e “Dancing With The Stars”, shikoni se si shprehet ajo - Showbiz
Showbiz24 Mars 2018, 12:51

Foto/ Amarnda Toska nuk u bë më pjesë e “Dancing With The Stars”, shikoni se si shprehet ajo

Shkruar nga Pamfleti

Mbrëmjen e djeshme rifilloi spektakli i shumë pritur i kërcimit “Dancing with the Stars Best” në Vizion Plus.

Moderimin e këtij spektakli prej vitesh e ka bërë Amanda Toska por mesa duket ajo ka hequr dorë nga ky moderim duke ja lënë vendin Almeda Abazit.


Për të rejat më të fundit behuni pjesë e grupit tonë VIRAL në facebook : PAMFLETI

Pak para fillimit të tij, Ami ka publikuar disa prej fotove të saj në “DWS” dhe i ka uruar suksese stafit.

 “Sot dua ti uroj suksese për premierën skuadrës së @dwtsalbania me të cilët kam kaluar disa sezone pune të mrekullueshme! Formati im i preferuar! Jam e sigurtë që ky sezon do jetë vërtet “All stars”. Holta Kolaneci do na surprizosh siç ke bërë çdo edicion! Urime stafit gjithë trupës së baletit dhe Vipave! ( kaq foto gjeta për momentin)”.- ka shkruajtur Ami përbri fotos. /Pamfleti Lifestyle

 

Showbiz