Mauro Ikardi

“Nuk duroj dot më”, Uanda Nara dhe Mauro Ikardi drejt divorcit, audio e publikuar zbulon gjithçka (Video) - Showbiz
Showbiz 4 Gusht 2022, 15:30

“Nuk duroj dot më”, Uanda Nara dhe Mauro Ikardi drejt divorcit, audio e publikuar zbulon gjithçka (Video)

Shkruar nga Pamfleti
“Nuk duroj dot më”, Uanda Nara dhe Mauro Ikardi drejt divorcit,

“Nuk duroj dot më”, Uanda Nara dhe Mauro Ikardi drejt divorcit, audio e publikuar zbulon gjithçka (Video)

Rikthehen në skenë krisjet e marrëdhënieve mes Mauro Ikardit dhe Uanda Narës, dhe kësaj radhe duket se çdo gjë po shkon vërtet drejt fundit.

Në programin “Los angeles de la Manana”, i cili transmetohet në Argjentinë, është hapur një audio e dërguar nga Uanda drejt shërbyeses së saj, ku i thotë se ajo do të divorcohet nga futbollisti i PSG-së.

“Epo, Karmen, erdha këtu në Argjentinë sepse jam duke bërë divorcin nga Mauro. Unë e organizoj atë. Do të rrija edhe disa ditë dhe pastaj do të kthehesha, do të marr biletën dhe gjithçka që ju nevojitet”, shprehet Uanda Nara për arsyet e udhëtimit të saj dhe si do të zhbllokonte konfliktin.

“Po i organizoj pak gjërat për divorcin, sepse nuk duroj dot më”, mbyll Uanda në audion e zbuluar. Për t’i dhënë situatës pak më shumë kontekst, Angel de Brito tregoi për origjinën e këtij mesazhi zanor.

“Këtu ata konfirmojnë se Uanda po divorcohet nga Mauro. Është nga tani audio. Kjo audio, të cilën dikush e zbuloi, nuk e di nëse zonja Karmen, apo një mike e Karmen=it, është e djeshme. Uanda ia dërgoi Karmen-it dje dhe dikush na e dërgoi këtu. Ne nuk e kemi telefonin e Karmen-it këtu”, shpjegoi shoferi.

Pak ditë më parë doli sërish se çifti ishte në krizë. Disa ditë më parë Uanda Nara postoi në rrjetet sociale një video me një këngë në sfond: “Isha me dikë, por jam e lirë”. Tani, ajo vetë ka konfirmuar se ka nisur procedurat e divorcit pas tetë vitesh martesë.

Në vitin 2021 çifti pati disa krisje, për shkak të flirtimeve që futbollisti argjentinas pati me aktoren e njohur Çina Suarez.

Së fundmi është dukur se çdo gjë ishte kthyer në normalitet mes Uandës dhe Ikardit, por dhe njëherë krisjet janë rikthyer mes tyre dhe kësaj radhe duket se çdo gjë do të marrë fund.

Showbiz Mauro Ikardi modelja argjentinase Uanda Nara