Politike25 Mars 2023, 21:10

Mbyllet mbledhja e Kryesisë së PS, Benet Beci kandidat zyrtar për Shkodrën

Shkruar nga Pamfleti

Mbyllet mbledhja e Kryesisë së PS, Benet Beci kandidat zyrtar për

Kryesia e PS ka zgjedhur kandidatët për 61 bashkitë e vendit. E para që foli ishte drejtuesja politike e Shkodrës, Elisa Spiropali, e cila konfirmoi se Benet Beci do të jetë kandidat për Shkodrën.

Kryesia e PS ka zgjedhur kandidatët për 61 bashkitë e vendit. E para që foli ishte drejtuesja politike e Shkodrës, Elisa Spiropali, e cila konfirmoi se Benet Beci do të jetë kandidat për Shkodrën.

Tonin Marinaj do të jetë kandidati për bashkinë Malësi e Madhe, ndërsa për Pukën do të jetë Gjon Gjonaj. Bashkia Fushë-Arrëz është Franc Tuci dhe Bashkia Vau i Dejës – Kristjan Shkreli