Showbiz 1 Tetor 2023, 13:53

Albano Bogdo e ofendoi, Trixa i përgjigjet: As nuk më intereson fare

Shkruar nga Pamfleti

Albano Bogdo e ofendoi, Trixa i përgjigjet: As nuk më intereson fare

“Batuta” e rëndë dhe ofendimi që Albano Bodgo i bëri Alban Ramosajt duke përmendur Beatrixin dhe Donaldin po bën gjiron e rrjetit.

Të shumtë ishin ata që reaguan për fjalët e thëna por ajo që të gjithë prisnin ishte Beatrix, e cila tërthorazi tha fjalën e saj.

“Ti po flet për mua? As  nuk më intereson fare” ka qenë dublimi që Trixa ka shpërndarë në rrjet.

trixa alban bogdo