Showbiz22 Shkurt 2024, 12:27

Capital T ndahet nga Adrola Dushi? Reperi flet për tradhti

Shkruar nga Pamfleti

Capital T ndahet nga Adrola Dushi? Reperi flet për tradhti

Prej kohësh është përfolur për një romancë mes reperit Capital T dhe modeles së njohur Adrola Dushi, megjithatë nuk i pamë kurrë të dalin publikisht si çift.

Dyshja kanë qenë shumë diskretë në detajet që mund të çojnë zbulimin e lidhjes, edhe pse shumë shpejt romanca e tyre u mësua nga burime të afërta. Nuk mund ta quajmë rastësi, praninë e modeles në çdo koncert që reperi mbante.

Megjithatë duket se në një mënyrë ose tjetër ky i fundit na ka treguar se gjërat nuk janë më njësoj. Në një postim në TikTok ku shfaqet i shtrirë, Capital T shkruan:

“Si fle unë, kur e di që jam single dhe askush nuk më tradhton”, shkruan ai përbri videos dhe të gjithëve na shkoi mendja për një krizë ose ndarje nga modelja e njohur.

Me siguri, rrjetet e tyre sociale tashmë do të jenë në ‘lupën’ e ndjekësve për të mësuar sesi qëndron e vërteta.

capital t adrola dushi ndarje tradhti