Showbiz30 Maj 2023, 21:53

Dea Mishel befason me deklaratën: E pranoj, jam në një marrëdhënie me Kristin

Shkruar nga Pamfleti

Dea Mishel befason me deklaratën: E pranoj, jam në një

Ish banorja e Big Brother Vip2, Dea Mishel Hoxha ka konfuzuar ndjekësit e saj, pasi ka postuar një foto me Krist Aliajn, ku krahas saj shkruan: “jam në një marrëdhënie me Kristin”.

Dy finalistët e “BBV” kanë publikuar disa foto së bashku, nga prapaskenat e xhirimit ku po filmojnë për “She’s on Top”, programin që nis së shpejti në Top Channel.

“Na zbuluat! E pranoj, jam në një marrëdhënie me Kristin”, ka shkruar ajo në Instastory.

Dea Mishel dhe Kristi do të jenë pjesë e jurisë për të dhënë vlerësimet e tyre për konkurrentët.

Dea nuk ka saktësuar nëse marrëdhënie për të cilën flet është marrëdhënie pune apo mes tyre ka diçka më shumë.

Dea Mishel befason me deklaratën: E pranoj, jam në një

dea mishel kristi marredhenie