Showbiz27 Mars 2023, 11:04

Ermiona Lekbello: Luizi është fituesi dhe pikë, atë e do publiku

Shkruar nga Pamfleti

Ermiona Lekbello: Luizi është fituesi dhe pikë, atë e do

U bënë më shumë se 1 muaj që Ermiona Lekbello u përjashtua nga ‘Big Brother VIP Albania’ e që nga ajo kohë, nuk është shkëputur nga reality show. Ermiona vijon të mbajë të njëjtin mendim për banorët, e sidomos për Luizin. Ajo i mëshon fort idesë se Luizi është fituesi i këtij edicioni.

Ermiona e ka shoqëruar këtë mendim me një video nga momenti kur përqafon Luizin teksa dilte nga shtëpia. Ajo shkruan se publiku e ka vendosur e se nuk e ndryshon dot njeri.

‘Ky është fituesi dhe pikë! Kur publiku vendos s’e luan as topi!’

Më pas, në një video tjetër të postuar po në instastory, ajo shprehet se me Luizin i ka shkuar muhabeti që në fillim, pa e ditur se publiku e donte atë.

‘Për mua Luizi është fitues, me atë më hëngri muhabeti, ai m’i thoshte gjërat në sy, prapaskenat e teatrot e kukullave, e ato që dalin jashtë e flasin.. duhet të jesh i vërtetë. Për mua Luizi fiton, se atë e do publiku, that’s it.

ermiona lekbello luizi fitues