Showbiz 1 Maj 2023, 14:21

"I kam kërkuar falje", Luizi: Olta për mua ka qenë e keqja e domosdoshme

Shkruar nga Pamfleti

"I kam kërkuar falje", Luizi: Olta për mua ka qenë e

Luiz Ejlli ka përshtypjet më të mira për Olta Gixharin.

Gjatë intervistës në Big Brother Vip, Luizi tha se e ka dashur shumë Oltën gjatë qendrimit të saj në shtëpi.

Këngëtari shtoi se Olta ka qenë e keqja e domosdoshme në shtëpinë e Big Brother Vip

“Olta për mua ka qenë e keqja e domosdoshme. Kisha një pol ku shpërtheja, ku sulmoja, ku kisha frikë. E kam dash fort, sinqerisht. Kam kërkuar në dhomën e rrëfimit që mos të largohet. Kur ka dalë te dera i kam kërkuar falje Oltës dhe Dorit.”, u shpreh Luizi.

Kujtojmë se edhe Olta nga ana e saj pasi ka dalë nga shtëpia ka shprehur mendime positive për Luizin.

olta luizi bbv