Showbiz15 Mars 2023, 18:33

Ish- i dashuri i Kiarës i dërgon mesazh Jorit? Butrint Imeri trazon ujërat në BBV

Shkruar nga Pamfleti

Ish- i dashuri i Kiarës i dërgon mesazh Jorit? Butrint Imeri trazon

Banorët e Big Brother VIP Albania, kanë lexuar mbrëmjen e sotme mesazhe nga fansat e tyre.

Por një koment ngacmues ka ardhur nga një ndjekës nga Kosova, i cili mendohet se është këngëtari i njohur Butrint Imeri.

Mesazhi i është drejtuar Jorit dhe përmban vetëm inicialet e para të emrit të këngëtarit si dhe mbiemrin e tij.

“Një bukuroshe si ti, mirë se të vish në Kosovë!”- shkruhet në mesazhin që mban dërguesin: B…. Imeri KS.

Kiara dhe Luizi kanë buzëqeshur. Kujtojmë se moderatorja Kiara Tito dhe këngëtari Butrint Imeri, kanë qenë në një lidhje dashurie.

https://www.tiktok.com/@gjithckashowbiz/video/7210811300505537797?embed_source=121331973%2C120811592%2C120810756%3Bnull%3Bembed_masking&refer=embed&referer_url=www.panorama.com.al%2Fbutrint-imeri-i-dergon-mesazh-jorit-ne-big-brother-vip-ja-reagimi-i-kiares-dhe-luizit-video%2F%3Ffbclid%3DIwAR0HULJQADWamBf5M9--MaYyhOu6jDd3XaNQuxjGBbTYZrbdw_DQN2Z7MX4&referer_video_id=7210811300505537797