Showbiz14 Qershor 2024, 22:52

"Jam goca më me fat në botë"/ Siç nuk i keni parë kurrë, Heidi dhe Romeo publikojnë fotot e veçanta

Shkruar nga Pamfleti
"Jam goca më me fat në botë"/ Siç nuk i keni
Heidi dhe Romeo

Heidi dhe Romeo po jetojnë dashurinë e tyre dhe duken më të lumtur se kurrë!

Si rrallë herë bukuroshja bionde ka postuar disa foto me Romeon, duke shkruar në diçiturën e tyre se është me fat që e ka.

“Fillimisht duam tju falenderojm te gjitheve per gjithe dashurine qe na keni dhuruar. Sa e dua kete Romeon, eshte Zemra ime. Jam goca me me fat ne bote”, shkruan ajo.

 

"Jam goca më me fat në botë"/ Siç nuk i keni"Jam goca më me fat në botë"/ Siç nuk i keni"Jam goca më me fat në botë"/ Siç nuk i keni

heidi romeo