Showbiz 7 Qershor 2023, 16:08

Partnerja e Nejmarit në pritje të ëmbël, 29-vjeçarja po pushon në ishullin përrallor (Fotot)

Shkruar nga Pamfleti

Partnerja e Nejmarit në pritje të ëmbël, 29-vjeçarja

Bruna Biankardi, partnerja e sulmuesit të PSG-së, Nejmar ka zgjedhur ishullin e Mikonos për të kaluar disa ditë pushime.

Partnerja e Nejmarit në pritje të ëmbël, 29-vjeçarja

Bukuroshja, e cila tashmë është në pritje të ëmbël, së bashku me shoqet e saj po shijojnë diellin, detin dhe ushqimet fantastike në ishullin grek.

29-vjeçarja ka publikuar disa foto dhe video nga vendi përrallor. Pak kohë më parë, Biankardi dhe Nejmar njoftuan se janë në pritje për t’u bërë prindër. Ky i fundit është edhe babai i 11-vjeçarit, Devi Luka nga lidhja e tij e mëparshme me Karolina Dadas.

Partnerja e Nejmarit në pritje të ëmbël, 29-vjeçarja

bruna biankardi partnerja e nejmarit