Showbiz24 Qershor 2024, 15:46

“Është i lidhur”, Gabriela Arapi: Një nga lojtarët e Kombëtares më ngacmon në Instagram

Shkruar nga Pamfleti

“Është i lidhur”, Gabriela Arapi: Një nga

Ish-konkurentja e ‘Pëputhen’, Gabriela Arapi, ka treguar se një futbollist i Kombëtares që luan me Spanjën sot, e ka ngacmuar vazhdimisht në “Instagram”, por nuk preferon t’i thotë emrin sepse ai është në një marrëdhënie tjetër dhe nuk do që t’i prishë punë askujt.

Përsa i përket jetës së saj private, Gabriela pranon se është në një romancë dhe ndihet e lumtur.

Alesia Bami: Thuhet se një nga futbollistët e Kombëtares që luan me Spanjën, të ngacmon vazhdimisht në “Instagram”?

Gabriela Arapi: Po është e vërtetë, por nuk them emra. Nuk them emra sepse shumica e tyre janë të fejuar, të martuar, të lidhur dhe ky hyn në atë grup.

Alesia Bami: Dhe i bie që t’i prishësh punë, por jo se nuk je nga ato goca ti Gabriela.  A vuan ti nga dashuria është pyejtja tjetër?

Gabriela Arapi: Jo, unë jam e lumtur, jam në një romancë.

gabriela arapi lojtar i kombetares ngacmim