Showbiz24 Qershor 2024, 15:27

E pyesin për Roza Latin, Stine i prerë: Nuk flasim fare

Shkruar nga Pamfleti

E pyesin për Roza Latin, Stine i prerë: Nuk flasim fare

Në fillim të eksperiencës së saj në “Big Brother VIP 3”, Roza Lati përmendi dhe lidhjen e saj të dikurshme me një personazh VIP kur ishte ende e re, duke nënkuptuar këtu artistin Stine. E pyetur asokohe nga Rikja, nëse do të krijonte një lidhje brenda shtëpisë, Roza u përgjigj kështu:

Zemra ime, unë nuk dua çuna VIP-a, le të jemi ne gocat VIP-a të shtëpsë, ylli i shtëpisë jemi ne, femrat. Dy yje në shtëpi, kush do kërkojë famë më shumë? Unë jam pak tradicionale në këtë pjesë. Nuk merrem me çuna ekrani. Jam marrë unë njëherë me një këngëtar kur isha 17-vjeçe. Dashuria ishe e madhe, por fama të jep shumë presion. E pashë si ishte lidhja me një të famshëm edhe unë nuk merrem me të famshëm. Kam qejf që burri të jetë me kostum, jo me streçe.

Nga ana tjetër, këngëtari Stine ishte i ftuar në një prej rubrikave të “E Diell” këtë të diel me Argjira Spancën dhe Beniada Nishanin. Ai nuk arriti t’i shpëtonte pyetjes se si ishte marrëdhënia e tij me Roza Latin, pas ndarjes së tyre të bujshme. Emri i tij është përmendur disa herë nga moderatorja gjatë rrugëtimit të saj në “Big Brother VIP 3”.

Argjira: Nëse shiheni në rrugë a përshëndeteni?

Stine: Nuk flasim fare, kemi qenë shokë, por edhe në shoqëri nuk funksionoi, nuk flasim. Tani jam liruar me fol, se më para nuk flisja në intervista.

stine roza lati