Showbiz26 Maj 2023, 09:40

U nda nga Tea dhe pati një flirt me Encën, Bearti i ‘Përputhen’ së shpejti baba

Shkruar nga Pamfleti

U nda nga Tea dhe pati një flirt me Encën, Bearti i

Ish-konkurrenti i “Përputhen”, Beart Rexhepi, i cili u bë i njohur nga lidhja me Tean (që presupozohej të kishte marrëdhënie me Andin), mësohet se po bëhet baba për herë të parë.

Së fundmi, gjatë festës për zbulimin e gjinisë së bebit ai tregoi se do të vijë në jetë një vajzë.

Disa javë më parë ishte po Bearti ai që bëri me dije se do të bëhet baba me anë të një fotoje në Instagram, ku dukej ekoja e bebit.

Kujtojmë që ai i propozoi për martesë të dashurës së tij, pak muaj më parë.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Beart Rexhepi (@beartrexhepi)

beart rexhepi baba