Sport 6 Dhjetor 2023, 16:46

I solli fat Argjentinës dhe Mançester Sitit, pornostarja e njohur “ndryshon” profesion

Shkruar nga Pamfleti

I solli fat Argjentinës dhe Mançester Sitit, pornostarja e njohur

Pornostarja e njohur ruse, Eva Elfi, ka marrë një vëmendje të madhe dhe nga mediat sportive, duke treguar se është një tifoze e zjarrtë e futbollit.

I solli fat Argjentinës dhe Mançester Sitit, pornostarja e njohur

I solli fat Argjentinës dhe Mançester Sitit, pornostarja e njohur

Gjatë Botërorit të Katarit ajo tregoi mbështetjen e saj për Argjentinën dhe kjo gjë duket se i solli fat Mesit me shokë përballë Francës.

I solli fat Argjentinës dhe Mançester Sitit, pornostarja e njohur

I solli fat Argjentinës dhe Mançester Sitit, pornostarja e njohur

23-vjeçarja e konfirmoi veten si “hajmali” dhe gjatë finales së Ligës së Kampionëve, e cila zgjodhi të mbështeste Mançester Sitin, me këtë të fundit që mundi Interin në Stamboll.

I solli fat Argjentinës dhe Mançester Sitit, pornostarja e njohur

I solli fat Argjentinës dhe Mançester Sitit, pornostarja e njohur

Së fundmi, Elfi duket se ka zgjedhur që të “ndryshojë” për disa kohë profesion dhe këtë e ka treguar me videon e fundit të postuar në rrjetet sociale, ku shfaqet duke kërcyer, teksa shkruan: “Jap leksione falas në rusisht”.

I solli fat Argjentinës dhe Mançester Sitit, pornostarja e njohur

I solli fat Argjentinës dhe Mançester Sitit, pornostarja e njohur

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Eva Elfie (@theevaelfie)

eva elfi pornostarja ruse