Sport17 Maj 2023, 22:12

Pa ekip që prej muajit janar, Rei Manaj shijon pushimet me Ferrarin 300 mijë eurosh

Shkruar nga Pamfleti

Pa ekip që prej muajit janar, Rei Manaj shijon pushimet me Ferrarin 300

Rei Manaj është që prej muajit janar pa ekip dhe duhet të presë sezonin tjetër për të zbritur në fushë në një ndeshje zyrtare.

Në kohën e merkatos, sulmuesi nuk arriti që të gjente një ekip, kjo edhe për shkak se ishte i dëmtuar dhe e vështirësoi edhe më shumë.

Teksa është larguar nga Uotfordi, për Manajn ka zëra nga liga e dytë në Spanjë apo edhe Seria B në Itali. Por nga ana tjetër, 26- vjeçari, i cili po stërvitet individualisht, është parë duke shëtitur me një Ferrari luksoz F-12, i cili kushton 300 mijë euro, foto të cilën e ka postuar në “Instagram”-in e tij.

rei manaj sulmuesi i kombëtares shqiptare